«Вирішив зліпити з антипікапа золото»: лучанин відтворив популярний пранк. ВІДЕО

29 Червня 2020

Лучанин Томчук Василь зняв пранк з пересічними перехожими. Однак хлопець поставив за мету не просто посміятися, а поговорити на важливу тему – комплекси. Він розповів, що мета відео – показати кожній дівчина та жінці, що та має любити себе та піклуватися про своє ментальне та фізичне здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «БЕЗПЕКА – ЦЕ НЕ ІГРАШКИ»: ЛУЧАНИ ЗНЯЛИ СОЦІАЛЬНИЙ РОЛИК. ВІДЕО

Про це він лучанин повідомив у коментарі для «Таблоїда Волині»:

«Інстаграм просто кипить різними відео про антипікап. Проте є дуже мало роликів, які націлені на те, щоб підняти самооцінку дівчат та нагадати їм про їх чарівність та неповторність. Тому я вирішив зліпити з антипікапа золото для дівчат.

Героїнь ролику я бачив вперше і познайомився лише перед зйомками. Звичайно, я їх попросив знятися у своєму відео і сказав, що це соціальний експеримент. Всіх карт не відкривав. Я не міг просто підійти до незнайомок та відразу сказати "антикомплімент", тому що в деяких дівчат і так є комплекси, і ми б їх ще більше посилили. Тому ми не могли так ризикувати, оскільки ціль всього відео – розповісти про комплекси, а не і підсилювати їх. Всіх слів дівчата не знали, тому реакція у них не була награною».

3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter