Відомому лучанину повернули вкрадений велосипед. ФОТО

23 Вересня 2020

Луцькі поліціянти відшукали велосипед керівника міжнародного проєкту культурно-професійних обмінів і письменника Володимира Павліка, який викрали 18 серпня. Його «залізний кінь» поцупив 16-річний хлопчина, який й раніше був причетний до схожих крадіжок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНКА ПРЕЗЕНТУВАЛА КОЛЕКЦІЮ ЖІНОЧОГО ОДЯГУ У ВЕНЕЦІЇ. ФОТО

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці Ольга Бузулук:

«- Розумію, що в нашому місті нічого ніхто не знайде. Захисту немає.

- По відео скоріше народ з фейсбук знайде, а не поліція.

- Забий, Володю. Купи новий.

Ці та інші коментарі довелось читати під дописом відомого лучанина Володимира Павліка про крадіжку його велосипеда. Ця прикра подія сталась 18 серпня, потерпілий звернувся до поліції, написав заяву.

Уже через кілька тижнів працівники карного розшуку встановили особу крадія. З’ясувалось, що 16-річний хлопець уже й раніше мав причетність до схожих крадіжок, зараз слідчі дії тривають. 12 вересня поліцейські знайшли і викрадений велосипед, який упізнав власник.

А сьогодні його повернули пану Володимиру. Так сталось, що лише сьогодні ми й розвіртуалились: жартуємо, що нарешті двоє відомих лучан познайомились)

Висновків з цієї події є декілька:

- У нашому місті поліція добре працює і розкриває значну кількість крадіжок та інших злочинів. За відсотком розкриттів злочинів поліція Волині займає другу позицію в Україні. Ви можете порівняти це зі статистикою в інших європейських країнах: там цей відсоток набагато нижчий, та й майно громадян здебільшого застраховане.

- Відео справді дуже багато допомагає поліції у розкритті злочинів. Але чудово, коли відео з камер спостереження виводиться в ситуаційний центр чергової частини. Сподіваємось, поліція матиме такий доступ з усіх камер спостереження, бо поки ми бачимо лише одиниці. І цей випадок – яскраве тому свідчення: якби поліцейські бачили в реальному режимі цю крадіжку, її розкрили б в лічені хвилини.

- «Диванним зрадофілам», напевно, бути легше, так само легко писати гнівні коментарі, навіть і близько не уявляючи, як працює поліція або що відбулось насправді. Ми розуміємо, що про повернений власнику велосипед буде набагато менше похвальних коментарів, але ми їх і не чекаємо: це ж наша робота, не треба вдячності. Але хочеться попросити: хоча б не заважайте і не нагнітайте.

І ще одне, дуже важливе: оберігайте своє майно, прикріплюйте велосипеди належним чином, навіть якщо ви відома в місті людина. Адже найкраще, що може зробити кожен, - це запобігати злочинам, у тому числі схожим крадіжкам».

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter