Відомий музикант розповів про хобі, яке почалося у Луцьку. ФОТО

15 Червня 2020

Музикант, вокаліст гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк розповів про особливість відчуття музики на вінілових платівках. Також пригадав, що це захоплення почалося ще у період його життя у Луцьку, коли старі платівки він шукав на «комісійках». Спогадом він поділився у своєму інстаграмі.

«З моменту, коли в мене з‘явилась перша вертуха «ньюмарк» і пара старих платівок з «комісійки» на Перемоги в Луцьку, змінилося чимало. Як мінімум, кілька програвачів. Виросла й колекція платівок і тепер у ній понад 200 екземплярів, серед яких є і класика рок-н-роллу з поп-музикою, і сучасна інді-музика.

Але найголовніше – вініл повернув мені фізичне відчуття цінності музики, яке останні 15 років повільно викорінювала цифрова епоха з її ідеологією максимально можливої доступності. Втім, це не заважає мені активно юзати і стрімінгові платформи. Вініл – задоволення не з дешевих.

Мабуть, одна з моїх найбільших планомрій, це видати з часом на вінілі і дискографію Фіолету. Розумію, що тих з ФФ, хто буде готовий придбати платівки не багато, але це намір з розряду «для себе») Гарного дня!», – розповів музикант.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter