Відомий музикант із Луцька потрапив у ТОП-10 найбажаніших холостяків України

21 Листопада 2018

У ТОП-10 найбажаніших холостяків України потрапив відомий музикант із Луцька Сашко Положинський.

Список завидних українських холостяків - успішних, забезпечених, красивих і прогресивних молодих людей, які офіційно неодружені, склав Proman Ukraine.

У шорт-лист, який базується на симпатіях читацької аудиторії, опитуванні представниць прекрасної статі і редакційного складу медіа-холдингу, потрапили бізнесмени, спортсмени, діячі телебачення і шоу-бізнесу, серед яких – музикант із Луцька Сашко Положинський, телеведучий Дмитро Комаров, боксер Володимир Кличко, тенісист Олександр Долгополов, футболіст Віктор Циганков та інші.

Олександр Положинський (46 років, співак, лідер групи «Тартак»)

«У мене немає бажання створювати сім'ю. Скажу більше: питання створення сім'ї, як обов'язкової для виконання функції в житті людини, для мене ніколи не стояло», - сказав Олександр в інтерв'ю виданню, акуратно при цьому додавши:« Не знаю, як складеться моє життя в майбутньому, але з упевненістю можу сказати одне - мені не все одно, з ким створювати сім'ю».

Якщо перша фраза звучить безапеляційно, то друга дає надію всім численним шанувальницям співака. Вік - скажете ви? Ну і що, що вже не 25, і навіть не 30? Адже чим старше чоловік, тим він досвідченіший і вже точно знає, чого хоче від життя і своєї другої половини. А досвід чоловіки, погодьтеся, величина, високо ліквідна в усі часи. До того ж неможливо не відзначити чудову фізичну форму, в якій перебуває співак.

Вважаємо, що цей кавалер не тільки навчить свою супутницю життєвої мудрості, а й познайомить з хорошою музикою. Є бажання відриватися на концертах групи, їздити на гастролі і навчитися читати речитатив? Тоді дерзайте, красуні, поки місце в серці лідера «Тартак» ще вакантне.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter