Відомий футболіст з Луцька розповів, що хоче другу дитину

16 Жовтня 2018

Луцька дизайнерка Юлія Федецька та її чоловік, відомий футболіст Артем Федецький відвідали щорічну церемонію нагородження «Люди Львова», де зустріли знімальну групу «Світського життя».

Ведуча програми Катя Осадча зазначила, що зіркове подружжя не пропускає жодного світського заходу.

«Так, тепер заходимо у якісь заклади, називаю прізвище і чую: «А, є, Юлія Федецька +1». То я тепер +1, і сюди потрапив цілком випадково. Здаю «брозди правлєнія», я її опора, а вона моє – лице», – пожартував Артем.

Відомий футболіст вручав цього вечора премію першому львів’янину, який підкорив Еверест. Сам не мріє про такі вершини, бо любить не надто активний відпочинок.

«Для мене найголовніше відпочинок. Для мене повалятися на пляжі, погрітися на сонечку – це найбільш класний відпочинок, тому найчастіше їжджу на Мальдіви. Ми їздити з Юлею двоє, а тепер збираємося з синочком. Він вже підріс, а там дуже багато рибок цікавих і природа… Та й мрія така поїхати кудись втрьох, а повернутися вже, можливо, вчотирьох», – заінтригував футболіст.

Юлію дуже здивувала така відповідь Артема, тож Катя пожартувала: «От так, хтось планує, а комусь реалізовувати».

Дизайнерка зізналася, що зовсім не схильна до екстриму:

«Я взагалі не екстремалка, тому підкорити Еверест чи якісь інші вершини – це взагалі не моє, висоти боюся. Максимум екстриму – це Аквапарк».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter