Відома лучанка розповіла про переваги життя у передмісті Києва

08 Жовтня 2020

Відома медійниця з Луцька Світлана Рижук розповіла, що уже пів року живе розміреним життям за містом. Перевагами та недоліками вона поділилася на своїй фейсбук-сторінці.

«Життя в передмісті. Багато читала відгуків про це. Так ось, в мене лише одні плюси. Але і є певні поради для тих, хто лише хоче наважитися. Та й взагалі не уявляю тепер як це жити в багатоквартирній будові серед галасу та такої кількості людей.

Так, тепер я офіційно «сільська дівчина», вже як пів року.
Так, я часто катаюся на роликах, гуляю багато пішки лісами та полями, в планах придбати гірський велосипед.
Так, я рідко їжджу до міста, частіше їздять до мене, але і я не проти - 25 хв і я в центрі найпрекраснішого міста в світі.
Так, я купую продукти на ринку, часто просто хтось підвозить вантажівкою під дім.
Так, я щаслива жити в тиші і бачити лише казкові пейзажі і доволі мало людей довкола.
Так, це чудова можливість жити в приватному будинку з чудовим ремонтом, з виглядом на ліс, з впорядкованим садом.
Так, це прекрасно , що можна вийти на подвір’я будь якої миті і почитати книгу, чи назбирати яблук, чи подихати значно чистішим повітрям ніж в місті.
Так, я не уявляю більше життя в квартирі. Як ідеальний варіант - це квартира в центрі міста , і будинок за містом. Але якщо будинок в передмісті і недалеко метро - це ідеальний варіант.
Так, ліс - поруч, озера - поруч, 10 хв пішки - і я гуляю в надзвичайних краєвидах!
Так, це значно комфортніше, особливо в час карантину та обмежень, для вашого здоров‘я та тонусу - будинок те, що треба!
Так, я бігаю кожного дня з першого на другий, і з другого на перший поверх разів 20 за день, качаю сідниці так би мовити. І не шкодую. Я б сказала , що вже літаю, а не бігаю)))
Так, я прибираю цілий будинок поки сама без помічниць і помічників, прасую, готую - на перший погляд важко, але якщо втягнувся і робити все поступово - то є результат - тіло в тонусі, здоров‘я теж.
Так, в нас чудові сусіди , при чім усі! На вулицях тихо, майже безлюдно, місць для парковки - безліч.
Так, я часто працюю з дому, особливо в час карантину - модератором он-лайн конференцій та вебінарів; навчання теж все перевела в онлайн; офф-лайн - лише за замовленням та з фінансових міркувань. Якщо б повернулася до звичного графіку : дім-робота, робота - дім, - не проблема, доїхати з передмістя в будь яку точку Києва від 25 хв - 1 год, а це стандартний час пересування по Києву між зустрічами)

Тож, плюсів та переваг безліч, мінусів - не знайшла. Хіба один, якби мій дім знаходився на іншому березі, а робота абсолютно в протилежному - тоді так, не варто витрачати стільки часу на дорогу. Якщо було цікаво читати пост, поставте плюсики, буду продовжувати ділитись досвідом життя в передмісті. Зверну вашу увагу, саме в передмісті, а не за містом. Бо там це вже зовсім інша історія.

Усім, гарного вечора! І здійснення усіх мрій!», – йдеться у дописі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter