Відома лучанка розповіла, як подолати безпричинну депресію

12 Лютого 2019

Відома лучанка, тренерка з особистісного розвитку Надія Рогозіна розповіла про те, звідки береться безпричинна депресія та як її подолати.

Корисними порадами тренерка поділилася на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Інколи буває так, що все навколо просто чудово, а ти раптом відчуваєш себе в емоційній ямі без жодної на те причини. Так стається, коли відбувається конфлікт між твоїми негативними установками («я заслуговую страждання», «життя це біль» і т.д) і позитивною реальністю навколо. Іншими словами у тебе на рівні підсвідомості є сценарій страждання, але він не виконується. Тоді підсвідомість виражає бурхливий протест у вигляді поганого настрою, роздратування, підвищеної емоційності і навіть агрессії. Підсвідомість має вказівку страждати! А ти, нахаба, не хочеш. Так часто буває з тими, хто вже активно займається саморозвитком, але ще не докінця поборов свої программи.

Що з цим робити?

1) Усвідомити що це лише реакція негативних програм, які не хочуть щоб їх стирали. А значить, ти на правильному шляху!

2) Перевести фокус уваги: помедитувати, зайнятися тим, що любиш найбільше, просто подивитися хороше кіно.

3) Не подавляти емоцій, а дати собі можливість їх випустити. Знайди, де у твоєму тілі живе ця емоція, дозволь їй проявитися протягом кількох секунд, а потім направ у це місце все своє співчуття! Візуалізуй, як воно струменем енергії ллється прямо туди. Ти майже одразу відчуєш полегшення.

Негативні програми – це лише відголоски поганих спогадів. Вони не більш реальні, ніж уявний монстр під ліжком. Хоч і вміють цілком реально лякати – насправді вони лише твоя фантазія!».


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter