Відома блогерка з Луцька дала хабар закордонним копам

21 Січня 2019

Валерія Кузьмінчук, блогерка з ніком Lerkazukerka, відпочиває на Балі з чоловіком та друзями. Вони орендували мопеди в чужій країні та потрапили в ДТП. До того ж, балійські правоохоронці не захотіли визнавати українські водійські посвідчення туристів та забрали молодих людей до відділку.

Про це Валерія розповіла в пості в Інстаграм. Там же дівчина поділилася, що поліціянти грубо натякали на хабар. Тож саме таким чином лучанам довелося вирішувати ситуацію. Подаємо далі без змін пост-історію Валерії:

«Ой, а нам як було весело, сьогодні вперше сіли на байк. Рух тут шалений. Уявили? А тепер те, що ви уявили помножте на 10. Окрім того, що рух лівосторонній, дорожніх правил більше немає, я серйозно! всі їдуть як хочуть і розбираються на мигах, так і нас підрізав інший мотоцикліст. Втаранились ми в нього конкретно. Летіли всі троє. І я, і Макс, і переляканий балієць і наші байки до того всього. Це все на величезному перехресті, збоку якого поліцейський участок, балієць очевидно про це знав, бо не дивлячись на те, що впав круто, він втік, доки я ще летіла в повітрі в напрямку асфальту, я падала ніби в #slowmo, ще встигла згрупуватися, майже все ціле, окрім нігтів. Максу пощастило менше,він трохи проїхався по асфальту та ще й наш байк впав прямо йому на ногу, далі все ніби в тумані: встаю, намагаюсь підняти скутер, питаю Макса чи все добре, він не може встати. Я перелякана, зупинились якісь люди, почали нам допомагати. Макса підняли, каже, що все добре, а далі...хапає наш скутер і починає на повному газі таранити байк і мужика, який допоміг нам піднятись, я в щоці, мужик взагалі окрім stop, please stop! нічого вимовити не може, як виявилось, Макс просто хотів прибрати наш байк з дороги, але в стані шоку не розумів що робить. Вдалось його зупинити після того, як він проїхався по нозі нашому рятівнику. Збоку це мабуть було дуже смішно, така собі українська вдячність. За цей час з‘явилась поліція і нас забрали у відділок.

Далі не менш цікаво. поліція тут дуже корумпована, як виявилось. Спочатку залякують ніби там величезний штраф, скутер забирають на штраф майданчик, а потім додають невеличке «але...», дали ми на лапу, як то кажуть і...нас відпустили додому, на тому ж байку і без прав (тут наші не підходять) хоча ми просили завезти нас на авто, казали, що їхати самі не хочемо (ну і по закону ніби ж і не можемо), ну, всім було вже по барабану.

Отож, будьте обережні і навіть у таких ситуаціях не падайте духом. Ми підійшли до цього з позитивом: ще одна історія в архів наших пригод. Максу вже значно краще, через трохи згадуватимемо і сміятимемось».3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter