Вандала, який вирвав ліхтар в Центральному парку, знайшли завдяки соцмережам. ФОТО, ВІДЕО

07 Лютого 2019

На сторінці Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради ввечері, 6 лютого, опублікували відео з Інстаграму лучанки Вікторії Козік. Дівчина зафільмувала як юнак з її компанії ламає ліхтар у Центральному парку імені Лесі Українки. На сторінці прозвучав заклик до лучан, аби встановити осіб. Вже невдовзі молодь відшукали.

Вже сьогодні хлопця відшукали завдяки соцмережам, один луцький підприємець навіть пообіцяв грошову винагороду в розмірі 5 тисяч гривень за інформацію про місце перебування вандала. Виявилося, знищив ліхтар Богдан Ступаков, 1999 року народження. Молодик прийшов до Департаменту муніципальної варти та зізнався у своєму вчинку та взяв зобов’язання відновити ліхтар в найкоротший термін.

Також Богдану довелося вибачитися на відео за свою поведінку та шкоду, спричинену громаді міста.

До слова, влітку минулого року Богдан став героєм рубрики «Красень дня» на «Таблоїді Волині». Прикро, що за гарною зовнішністю та пристрастю до спорту хлопець приховав агресію та схильність до безчинства.

3

Читати ще

Коментарі

лучанка

ну прямо вандала. Перепив хлопець, з ким не буває. Нічого справиться.

Ната

Вандалі́зм — у буквальному сенсі слова: зловмисне руйнування або пошкодження культурно-історичних пам'ятників, інших матеріальних і культурних цінностей, приватних або суспільних об'єктів майна (Вікіпедія).
Так, цей молодий хлопець, вандал.

віто

Якби, пані лучанко, зламаний ліхтар був ваш, то це опудало було б не лише "вандалом", а й "злочинцем", і "фашистом", і "як таких земля носить".

Європеєць

Хлопець - вандал, вчинив провопорушення, його вже знайшли, він признався і сказав, що все виправить. А тепер запитання - "Навіщо додатково писати ще одну статтю?". Щоб люди цькували? Так не на кожного такий метод діє, хтось може ще більше озлобитися.

Лучанин

До Європейця, не цькування а що б інші вчились не на своїх помилках а на чужих, яскравий приклад чим може закінчитись пияцтво, і висвітлення яскравих подій в інстаграмі. І до нашої "влади" міста, що необхідне патрулювання міста, сам не взахваті від колишніх ППС, але визнаю що вони необхідні...

Лучанин

І не робити крайнім хлопця, випив а вся компанія підбурювала, виставити всіх хай Луцьк знає своїх героїв а то найшли крайнього

катя

зробив правопорушення. Ну і що? Всі такі святі, що тут пишете і осуджуєте? Святих немає. Ви засуджуйте тих хто згвалтовує, вбиває краде... Нікому він нічого поганого не зробив. Подурачився. І сам це визнає. Хватить цькувати хлопця. Подивіться на свої пяти.

Європеєць

До Лучанина, на чужих помилках не навчишся, реальний досвід тільки на своїх. Всі знають про шкідливий вплив пияцтва, тут або "сухий закон", або прививати культуру вживання алкогольних напоїв. Якщо хтось вчинив правопорушення і відповів за нього перед законом, то скільки часу ще потрібно людину "тицяти носом"? Давайте пропишемо це у законах.

Іванна

Це просто така маєчня, ви ще 10 таких статей напишіть щоб легше стало. Зробили з мухи слона, краще за реальними речами дивіться які відбуваються у Луцьку, а не копо шите б з цим дрібним хуліганством

Семен

Відрізати яйченята і відпустити, хай гуляє...

fuckup...

<p>я так бачу тут багато друзів цього слимака...а навіщо додатково писати...пригадувати...він вибачився...більше небуде!нехай бачать друзі,родичи,батьки,сусіди з ким мешкають поряд.</p>

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter