«Уявіть, що карантин продовжили на рік», – вокаліст луцького гурту

02 Квітня 2020

Вокаліст луцького гурту «One light inside» Валентин Мушинський запропонував уявити, що карантин продовжили на рік. Дописом про те, що зараз – хороша нагода потурбуватися про комфортне для себе оточення він поділився на сторінці у фейсбуці.

«А уявіть, що карантин продовжили на рік. І тобі вже не потрібна машина, бо нема куди поїхати, тобі не потрібні сукні та прикраси, бо нема куди в них піти. Тобі навіть гроші не треба, бо нема куди їх витрачати, окрім продуктів. Інстаграм не треба, бо ти вже не подорожуєш і твої нові фото нецікаві, бо вони з кухні. І єдине, що ти потребуєш – це того, з ким проживеш цей рік.

З ким би було б цікаво цілий рік 24/7? Хто б любив би тебе з відрослими коренями на 20см? (омбре) і заплившим пресом? Хто був би підтримкою для тебе цей час в чотирьох стінах? УВАГА ТЕСТ! Поки ти читав цей пост, ти в голові прокрутив чиєсь ім‘я. І не факт, що це ім‘я «того» чи «тої», з ким ти зараз. Може навіть навпаки: Точно не з ним. Або ти згадав когось з минулого, як в одній пісні про любов «Может ты её уже встречал, но просто не узнал». А якщо не прокрутив нікого, то нікого і нема. Теж проблема», – підсумував співак.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter