У Великобританії дівчина відгуляла весілля за $13 тисяч, не зважаючи на те, що її покинув наречений

25 Вересня 2022

У Великій Британії наречена Кейлі Стед продовжила гуляти на весіллі після того, як її покинув наречений. Подробиці історії з'ясувало видання Express.

Пара зустрічалася з грудня 2018 року, а в серпні 2020 року молодик зробив пропозицію. 27-річна Кейлі Стенд, яка працює у страховій компанії, вклала у весілля 15 вересня всі свої заощадження — близько 12 тисяч фунтів стерлінгів (близько $13 тис. або понад 484 тис. грн), проте її наречений так і не прийшов.

Дівчина востаннє бачила свого коханого напередодні ввечері близько 16:00, а потім вирушила на дівич-вечір разом зі своїми подружками. Молодята домовилися провести ніч окремо, тому Кейлі до останнього нічого не підозрювала. Лише за кілька хвилин до церемонії друзі та батько повідомили, що наречений зник і не виходить на зв'язок.

"Це був абсолютний шок, не було жодних причин підозрювати, що він збирався мене кинути, але, побачивши, що мої дівчатка теж шоковані, я захотіла змінити ситуацію, щоб не згадувати той день з одним сумом", — поділилася британка зі ЗМ .

Наречена до останнього не впадала у відчай і продовжила приготування до свята в готелі Oxwich Bay Hotel в Гауері, Уельс. Коли чекати на потенційного чоловіка стало безглуздо, Кейлі вирішила не засмучувати гостей і відгуляти, як і заплановано, запросивши з собою і гостей з боку нареченого. Разом вони влаштували фотосесію, потанцювали та насолодилися банкетом.

"Того дня було багато щасливих моментів, таких як моя поява на весіллі, прогулянка з бенгальськими вогнями, перший танець і розбивка весільного торта. Я витратила всі гроші і з нетерпінням чекала на смачну їжу, танці з батьком, проведення часу з сім'єю, то чому б і ні?" — розповів Кейлі.

Єдине, що зрештою скасували — то це поїздку на медовий місяць до Туреччини. Дівчина зібрала речі вже колишнього хлопця, відправила його родичам і тепер мешкає одна. Друзі кілька днів невідлучно провели з Кейлі, залишаючись навіть ночувати, щоб вона не почувалася самотньою. Одна з подружок навіть створила сторінку GoFundMe і закликала користувачів мережі жертвувати гроші, щоб відшкодувати покинутій нареченій деякі витрати на весілля.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter