У Музеї Корсаків відбулось відкриття оригінальної виставки. ФОТО

07 Лютого 2019

Текст та фото: Леонід Марковський
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків
презнтував нову оригінальну виставку «Індивідуальні артикуляції – незалежне мистецтво Івано-Франківська».

Виставка створена в рамках проекту «Генеза», що складається з окремих великих кураторських проектів, які досліджуватимуть творчі угрупування, напрямки та окремі унікальні явища в українському мистецтві.

Роботи 27 художників, які характеризують авангардне мистецтво Івано-Франківська 1990-х та 2000-х років, відзначаються різноманіття тем, технік та прийомів. На численних картинах відображається зворотній, андеграундний бік культурного життя Івано-Франківська зазначеного періоду.

Також представлені роботи допомагають краще зрозуміти суть так званого «Станіславського феномену» – явища, що охоплює творчість івано-франківських письменників та художників постмодерністів.

Кураторка проекту Ірина Гаймус наголосила, що нещодавно вийшов друком альманах «Перший відмінок», присвячений генерації нонконформістського мистецтва Івано-Франківська, роботи якої представлені на діючі виставці.

Окрім презентації виставки, в рамках відкриття гості мали можливість спостерігати за перформансом, влаштованим художником Мирославом Яремаком. Митець, який практикує техніку написання картин вином, представив дійство під назвою «In vino veritas», в основі якого лежить інтимний діалог двох співрозмовників в умовах публічної самотності. До бесіди про мистецтво за келихом червоного вина художником був запрошений фундатор музею Віктор Корсак.

Отже, що відбувалось на відкритті та чим дивували лучан івано-франківські митці – дивіться на наших фото.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Читати ще

Коментарі

Микола

Срамота

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter