У МСУМКу виступив відомий французький кларнетист. ФОТО

11 Березня 2019

Фото: Аліна ХОЛБАН

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбувся довгоочікуваний концерт камерної музики за участю відомого французького кларнетиста Семюеля Берто. Маестро виступав у дуеті з лучанкою Софією Петлій, яка виконувала партію на роялі.

Семюель Берто – кларнетист, композитор і педагог. Вперше він виступив на сцені, коли йому було 16 років. Відтоді музикант не полишає концертні майданчики Європи, Канади та Австралії.

Концертна програма, яку лучани мали можливість почути 10 березня, складалася з камерних творів Й. Брамса, К. Сен-Санса, Ф. Пуленка, С. Нічіфора.

Темпераментний, і водночас стриманий маестро вражає бездоганною виконавською технікою, живою, емоційною подачею та жанровим різноманіттям музичного репертуару.

Справжнім подарунком для слухачів став твір самого Семюеля Берто «Вітер в полі», який музиканти виконали наприкінці концерту. Музика написана у клезмерському (єврейському) стилі та передбачає багато імпровізації. Тож відвідувачі концерту почули, як на тлі фортепіанного супроводу виникають суперечливі, відривчасті музичні фрази, несподівані, але передбачені «кікси» та знайомі єврейські мотиви.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter