У «Промені» відкрили виставку відомих волинських художників

01 Лютого 2019

1 лютого в арт-просторі «Коридор», що на 3-му поверсі РЦ «Промінь», відбулась презентація збірної виставки картин, яка об'єднує роботи більше десятка відомих художників Волині.

На експозиції представлені роботи членів спілки художників: Генадія Юр'єва, Миколи Шамрили, Оксани Ядчук-Мачинської, Тетяни Ядчук-Богомазової, Оксани Безсмертної та інших митців.


Гості презентації мали можливість ознайомитись з класичними та сучасними напрямками в мистецтві. Мотиви картин – натюрморти, пейзажі, портрети, абстракція, декоративні та стилізовані роботи.

Як зазначають організатори, картини, представлені на виставці, можна не тільки передивитись, але й купити. Також у любителів мистецтва буде можливість регулярно знайомитись з новими роботами волинських художників, адже у майбутньому планується постійна зміна експозиції.


«Надихаюся в першу чергу любов’ю до того, що малюю. Коло об’єктів дуже різноманітне: квіти, тварини, пейзажі… Зараз, наприклад, працюю над роботами, що зображують архітектуру зимового Луцька. Зима у моєму баченні тепла, пухнаста… Сподіваюсь, мої роботи передають цей стан», – поділилася художниця Юлія Гетьман, картини якої також представлені на виставці.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter