У кабінеті ковельського міського голови військовий зареєстрував шлюб зі своєю коханою. ФОТО

15 Серпня 2023

У Ковельському ЦНАПі відбулася перша церемонія реєстрації шлюбу.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

«Першими молодятами, які скористались послугою, стали ковельчани Іванна та Артур Бєліки. Знайомі вони упродовж року. Не часто їм вдається побути разом, адже Артур зараз боронить Україну. Нині він проходить реабілітацію після поранення у місцевій лікарні. Тож молодята вирішили цей час використати, аби поєднати долі.

У них своя історія кохання, свій літопис нової родини. Артур освідчився дівчині в Краматорську Донецької області. Просто поставивши телефон на автівку й зафіксувавши цей памʼятний момент. Сьогодні вони — сім'я.

З важливою подією у їх житті поздоровив міський голова Ігор Чайка та вручив закоханим свідоцтво про реєстрацію шлюбу.

- Дуже радію, що мені випала така честь - привітати вас як першу пару, яка одружилася в нашому ЦНАПі, і мій кабінет на один день став місцем не лише для нарад і вирішення робочих питань, але й для такої світлої і чудової події у цей складний час.

Мер пригадав, що з Артуром познайомився в травні цього року в міській раді, під час зустрічі, на яку він прийшов зі своїми побратимами. Хлопець повернувся з-за кордону і пішов у такому молодому віці на війну.

- Бажаю вам кохання на довгі роки. Головне, щоб якнайшвидше закінчилася війна. А все інше з такими красивими, як ви, українцями, створимо! Бережіть одне одного, - додав Ігор Чайка.

Багато теплих слів, побажань, обіймів, квітів Артур та Іванна отримали від батьків, друзів, побратимів підрозділу “Вовча зграя”.

У Ковельському ЦНАПі постійно розширюють кількість послуг, які можуть отримати люди. Тож тепер тут можна і зареєструвати шлюб. Почин зроблено. Щастя молодим», – йдеться у дописі.
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter