«Це був план»: волинянин розкрив таємницю участі у популярному шоу. ФОТО

16 Листопада 2019

Шачанин Роман Шепель, зірка проектів «Танцюють всі» та «Серця трьох», розповів про участь у відомому проекті. Чоловік зізнався, що діяв так, як було б комфортно його колишній. Роман натякнув, що всі його дії – план-пастка, в яку втрапили глядачі, учасники та ведучі.

Про це чоловік зізнався на своїй інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНЯНИН ЗРОБИВ ПРОПОЗИЦІЮ КОЛИШНІЙ У ШОУ НА «НОВОМУ КАНАЛІ». ВІДЕО

«Хочете таємницю?! Звичайно хочете, ви ж такі ж "вампіри", як і я. Слухайте, рідні, оголюйте шийку .

Перш за все, хотів би сказати, що у мене є "стоп-кран", який краще не чіпати, бо якщо підійняти, назовні полізе все те, що я самостійно намагався контролювати. Багато про це знають, але доцільно зривають. Так ось, до того як ми потрапили з Вкусняшкою на проект, я був впевнений на всі відсотки, що нам для росту, прояву характеру, для прагнення рухатись вгору і зміни життя потрібне однакове середовище ... Але як виявилося, я помилявся. Минуло багато: багато годин розмов, на балконі, і на даху, за столом, і в ліжку «нашого будинку», щоб я це
просто почув, і дізнався про це.

Я почав діяти, робити все так, щоб було комфортно Маші, щоб вона отримувала, що хоче: підтримку, турботу, спокій душі, посмішку, пристрасть та багато чого ... Все те, що у мене не виходило, може і не виходить давати, "вона повинна отримати від інших", це і був план ... Всі потрапили в цю сітку: і учасники, і ведучі, і навіть глядачі ... І, на превеликий жаль, для Вас, звичайно ж, я залишався собою», – йдеться у дописі.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter