«Три, пухнастий, кілоджоуль»: луцька вчителька про телеуроки для 5-11 класів

07 Квітня 2020

Вчителька Тетяна Слєпченко написала пост, в якому описує своє обурення щодо загальнонаціонального освітнього телевізійного проєкту, у межах якого найкращі педагоги України проводять відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5-11 класів. Лучанка розповіла, що більшу частину уроку англійської мови вчитель говорить українською, а підібраний матеріал не відповідає темі заняття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ВЧИТЕЛЬКА ПОКАЗАЛА ШКІЛЬНІ ФОТО ВІДОМОГО УКРАЇНСЬКОГО РЕЖИСЕРА

Про це вона повідомила у дописі на своїй фейсбук-сторінці:

«ВЧИТЕЛЬСЬКЕ...

Налаштувалася дивитися від сьогодні онлайн уроки, які так помпезно рекламували. За сприяння Президента і Комітету ВР з питань освіти і науки, не хухри-мухри!
Хотіла повчитися чомусь новому в найкращих вчителів України, подивитися на нові ідеї реалізації комунікативного підходу...Подивилася 5 і 9 клас, на більше мене не вистачило.

1. Більшість уроку вчитель говорить УКРАЇНСЬКОЮ! Ви серйозно?)

2. Підбір матеріалу з серії "три, пухнастий, кілоджоуль". До чого прийменники місця до висловлення вподобань на уроці 5 класу, а прикметники для опису характеру до "повторення часів" в 9 я так і не зрозуміла. Відсутня будь-яка логіка. БУДЬ-ЯКА! Методична будова уроку там само...

3. Комунікативний підхід, про який вчителям проїли по дві дірки в головах...Тут просто нічого сказати.

4. Рівень. Хлопці та дівчата з МОН, після ТАКИХ загальнонаціональних уроків ви не маєте ЖОДНОГО морального права давати дітям на ДПА і ЗНО ті завдання, які ви даєте!!! За вашою логікою завдання мають бути типу "знайдіть правильний переклад слова "patient" і не більше!

Проте, в усьому є позитивні сторони. Я страшенно горда за своїх колег, бо наші уроки інші. Від слова ЗОВСІМ. Наші учні вчаться не так. Тому і розумахи, і СПІЛКУЮТЬСЯ, і ЗНАЮТЬ.

Навіть БЕЗ підтримки Президента і Комітету з питань освіти і науки ВР)».

3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter