Від «сушки» до «сушки»: луцький бодібілдер показав, як виглядав рік тому. ФОТО

31 Жовтня 2019

Абсолютний чемпіон «Арнольд Класик Європа», тренер Антон Папежук показав фото зі свого архіву, яке зазнімкували рік назад. Чоловік зізнався, що бодібілдинг – справа нелегка, оскільки потребує щоденної роботи та неймовірних зусиль.

Про це лучанин розповів у дописі на своїй інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИН СТАВ АБСОЛЮТНИМ ЧЕМПІОНОМ З БОДІБІЛДИНГУ. ФОТО

«Фото зліва зробили рік назад, фото справа – зараз 2018-2019 рік. У суммі приблизно +5кг від "сушки"до "сушки". Це ще раз доводить, що усі поставлені цілі або мрії – більш, ніж реальні.

Все, що вам потрібно – це віра в себе (тобто візуалізація результату, якого ви хочете, завзятість і постійність у своєму ділі).

Бодібілдинг – це нелегка справа, бо за місяць в залі весною – нічого не зміниш. Навіть можна ходити декілька років в зал, а потім кинути, так і не побачивши бажаного результату... тому що цю справу ви робили навіть не на 50% (хоча мають бути усі 200%!)

Якщо ти викладаєшся на усі 200%, то можеш виглядати краще, ніж 99% усіх людей. Важливу роль у цій справі відіграє досвідчений тренер-практик (саме практик, не теоретик) з багажем знань, який в будь-який момент може змотивувати та підтримати», – написав чоловік.


4

Читати ще

Коментарі

Ольга

Як на мене, то рік назад він виглядав краще.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter