«Ти вибрав цей день»: відомий співак з Луцька зворушливо привітав свого сина. ФОТО

07 Жовтня 2020

Співак Дмитро Монатик зворушливо привітав свого старшого сина Даню з першим ювілеєм. Лучанин додав, що первісток повністю змінив його життя: він подорослішав та водночас нагадав собі, як це – бути дитиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БІЛЯ ШЕВЧЕНКА ТА ЛЕСІ УКРАЇНКИ: ЛУЦЬКИЙ СПІВАК ПОТРАПИВ НА СТОРІНКИ ПІДРУЧНИКА. ФОТО

Допис чоловік розмістив на своїй інстаграм-сторінці.

«Одного разу на моє запитання тобі 4-річному: "Ким ти хочеш стати, коли виростеш?", ти дав відповідь, яка рухає мною по сьогоднішній день і буде це робити в моїй свідомості, поки я є на Землі. Ти відповів: "татом" ... Я тоді відчув щось, чого ніколи не відчував раніше, щось, що намагаюся відшукати в собі кожного разу, коли душа на частини рветься і світ намагається збити з ніг.

Коли сіро, брехня і здається проблема переходить в статус "глобальна" я згадую твої слова, такого маленького, але вже з такими розумними очима, питаннями й відповідями, і всі проблеми стають просто піною від хвиль такого красивого океану, ім'я якого – життя ...


Ти вибрав цей день ... Ти з'явився саме в цей день, і все перевернулося ... Все змінилося. Все засяяло, закрутилося !!! Я зрозумів, що таке подорослішати, але одночасно нагадав собі, як важливо не забути себе дитиною. Я тобі вдячний !!! Я так люблю вас з братом !!! @irinamonatik, як же я тобі вдячний за ці чудеса. Даню, цілком можливо, одного разу ти зареєструєшся тут і обов'язково, з властивим тобі цікавістю, доскролиш до цього поста! Тому я пишу це і тут, щоб ти почитав і згадав, який ти справжній, скромний, сильний, щасливий, чистий душею і чесний. Я пишаюся тобою, як СИНОМ, пишаюся тобою, як старшим БРАТОМ, пишаюся тобою, як ДРУГОМ. Завжди будь гідним! З першим ювілеєм Тебе, наш старшенький Даня».

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter