Таблоїдний лайфхак: 7 душевних фільмів на Різдво

06 Січня 2019

Після гучних новорічних веселощів всі ми безперечно потребуємо домашнього затишку, емоційного спокою та тепла. І Різдво, яке ось-ось настане, чи не найкраще сприяє такому настрою.

«Таблоїд Волині» пропонує перелік різдвяних фільмів, які не тільки створюють атмосферу тихого свята, але і нагадують про віру, добро та людяність, які мають бутив серці кожної людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТАБЛОЇДНИЙ ЛАЙФХАК: 8 ФІЛЬМІВ, ЯКІ СТВОРЮЮТЬ НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ


Кучерявка Сью (1991)

Смішна та зворушлива історія про дружбу одинокого чоловіка та пустотливої дев’ятирічної дівчинки, яка вважає його своїм батьком.

Щасливого Різдва (2005)

Ця військова драма розповідає про реальний випадок спонтанного братерства, що трапився під час Першої світової війни. Напередодні Різдва солдати та офіцери ворогуючих армій вийшли назустріч один одному, щоб побажати щасливого Різдва.

Різдвяні Апельсини (2012)

Історія про крихітку Розі, яку ще немовлям підкинули під двері дитячого будинку доброї місіс Хартлі. Нажаль, оселя чуйної та справедливої виховательки стає не останнім притулком для головної героїні…

Різдвяне диво Джонатана Тумі (2007)

Напередодні Різдва доля зводить разом двох людей: хлопчика, в якого помер батько та чоловіка, який втратив жінку та дитину. Нове знайомство допомагає героям пережити горе та знайти в собі сили жити далі. Чим не різдвяне диво?

Це дивовижне життя (1946)

Якщо ви не позбавлені амбіцій справжнього кіномана та цікавитесь не лише новинками, але й класикою, радимо подивитись цей фільм.
У переддень Різдва Джон Бейлі вирішує покінчити життя самогубством, але замість цього знайомиться з ангелом-охоронцем Клеренсом Одбоді. Останній показує Джону, яким було б життя в його рідному місті без нього.

Диво на 34-й вулиці (1994)

Маленька Сьюзан не схожа на більшість своїх однолітків. Замість іграшок на Різдво, вона мріє про новий дім, батька, якого в неї немає, та молодшого братика. А ще Сьюзан не вірить в Санту. Тим не менш, справжнє різдвяне диво несподівано приходить і до неї…

Я вірю (2016)

Коли бізнесмен Метью Пейтон переживає не найкращі часи життя та стоїть на роздоріжжі між бізнесом і мораллю, йому на шляху зустрічається веселий хлопчик Кларенс, який вірить в диво та допомагає чоловіку зробити правильний вибір.

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter