«Супергеройка, яка вирішила надрати раку ср*ку», – волинська хіпста-бабуся про самопочуття

14 Червня 2022

Три місяці тому у зіркової хіпста-бабусі з Волині Степаниди Цвіт (справжнє ім'я – Алла Рогозіна) діагностували рак грудей.

На своїй інстаграм-сторінці вона розповіла дві новини – погану та хорошу:

«Замість яскравого фарбування тепер яскраві панамки. Волосся вилізло одразу ж після 1-ї хімії, приблизно через 2 тижні. А хустки на лисій голові на диво не тримаються. Не ясно як їх носять інші.

Пішов 3-й місяць життя з діагнозом рак.

З поганого: після хімії дуже важко. Перші дні все болить, висока температура і багато малоприємних процесів про які непристойно писати. 2 вже позаду, ще 6 попереду, а тоді операція з видалення грудей.

З хорошого: пухлина піддається лікуванню. Це був найбільший ризик, бо від того чи буде ефект від лікування залежав подальший прогноз. Виявилося, що вона не зачіпає кровоносної системи, а значить поки не розповсюджується по тілу.

Сильно радує волинський онкоцентр. Все лікування повністю безкоштовне: і хімія і підтримуючі уколи, які, до слова, коштують по 7500 грн штука. Препарат для хімієтерапії, яким забезпечує лікарня, вважається одним з кращих. Він є в наявності.

В лікарні гарні умови і навіть харчування. Але все одно радує, що там треба з‘являтися лише раз на місяць.

Але знаєте, що? Степанида Цвіт це вам не просто жіночка. А супер-герой, що вирішила надрати раку ср*ку», – йдеться у дописі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter