Спортхаб, сцена і нові атракціони: як можуть вдосконалити луцький парк

15 Червня 2020

Луцький підприємець, директор колективного підприємства «Центральний парк імені Лесі Українки» Павло Цапюк поділився своїми ідеями щодо розвитку луцького парку.

Допис із запрошенням до спільної участі у проєкті він розмістив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Знову без репостів ніяк. Тут таке діло... Ці малі хочуть нову качелю. Закомандували плавучі машинки. Пообіцяв поставити (автодром же новий привіз..) А вони пообіцяли приходити кататись. Ну що ж робити, мусимо діяти! Якщо в список не потрапили ваші побажання - додайте в коментарі. Якщо ж в списку є об’єкти, які ви готові будувати з нами спільно - пишіть в приват - запрошую до співпраці та фінансової співучасті. Пора рухатись.
Отож, що будуємо:
1. На місці старого танцмайданчика і адмін приміщень - крита арена для спортивних і розважальних заходів 1000м.кв і трибунами на 1000 людей і соціальний sporthub для всіх, хто займається спортом в парку!
2. Відкрита сцена з масштабною глядацько-танцювально-розважально-фестивально-фільмо-мультфільмо-переглядальною поляною;
3. В нуль зносимо дохлий санвузол - натомість виростає 2-поверховий заклад ресторанного типу з чудовим виглядом на Рованецькі луги зверху і адекватним санвузлом на 1 поверсі;
4. 10-річний план на поступове виведення старих і встановлення нових атракціонів (почнемо з плавучих машинок звісно ж).
Готовий «пітніти» і класти сили в реалізацію цього амбітного плану, якщо і ви, лучани, за, і влада гарантуватиме 20 років оренди нам з вами як співінвесторам. Що скажете? Кому номер рахунку для внесків надіслати? Бачите тут свій заклад чи об’єкт, що вписується в відпочинково/розважальний формат - готові до співпраці», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter