Що подарувати дитині на Новий рік: універсальна ідея

11 Грудня 2018

Найкращий подарунок – книга. Любов до читання якісної літератури не витіснять ні смартфони, ні модні лептопи. Більше того, книги – це тренд. Чимало новинок читачі та шанувальники шукають по всіх магазинах, а ми знаємо, де взяти.

«Таблоїд Волині» ділиться списком книг, які справді стануть хорошим подарунком під ялинку дітям.

Мама і тато прагнуть, аби дитина читала якісну літературу та розвивала добрий смак в книгах. Цікаві книги з магічним настроєм та казковою атмосферою – те, що треба.

365 історій на ніч

Ваша дитина щовечора просить почитати казочку? «Івасик Телесик» – читали, «Ріпку» вже вивчили на зубок. Здається, Ваша дитина прочитала вже всі казки. Тоді, почитайте малюкові перед сном нові «365 історій на ніч». Їх і справді 365, тож якщо щодня знайомити малюка з однією, книжки вистачить аж на цілий рік!

Історії створені спеціально для маленьких дітлахів, а тому дуже прості; вони коротенькі за обсягом і написані спеціально для того, щоб дитина розслабилася і налаштувалась на сон. Невеличкі замальовки з життя тварин, аби дитина поринула у казковий світ і... спала спокійно.

Аліса в задзеркаллі

Аліса вирушає у найприголомшливішу подорож світом Задзеркалля! Де все перевернене догори дриґом і навіть, щоб просто стояти на місці, треба мчати на шаленій швидкості.
Герої казки запрошують своїх читачів зіграти найдивовижнішу шахову партію, що колись відбувалася в світі та стати свідком дивного перетворення Аліси з білого пішака на справжню шахову королеву.


Баранчик Рассел і Різдвяне диво

Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, він був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Взявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця, цілком та повністю зможуть замінити чари.


Гаррі Поттер і філософський камінь. Ілюстроване видання

Перше ілюстроване видання магічної класики Дж.К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів.

Жменька тепла для мами

Вкутане багатолітньою холоднечею місто вже давно не знало літа. Мерзенний пан Прищ, який захопив містян у крижаний полон, погрожує заморити холодом маму маленької Влади. Але ж як знешкодити джерело холоду, що тримає всіх на межі виживання, а найважливіше – де шукати джерело тепла? Щоб це з’ясувати, дівчинка вирушає до Сніголісу, де, кажуть, знайшли притулок відчайдухи, яких не лякає нелюдський мороз. Чи вдасться їй врятувати маму, а заразом і ціле місто від свавілля пана Прища? Чи зможе вона віднайти хоч жменьку тепла для любої матусі?

Придбати яскраві книги, розмальовки, ілюстровані видання в Луцьку можна в магазині канцтоварів «Офіс Центр», що на вул.Кривий Вал, 31.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter