«Шаманізм зі світлом, композицією»: луцький фотограф виклав незвичайні знімки

07 Липня 2020

Фотограф Дмитро Байда поділився черговою серією атмосферних світлин з нової фотосесії. Лучанин розповів, що зйомку можна розділити на дві частини: поле та завод. Першу – ідейно продумала Наталя Радчук (модель).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «СВІТ ВИПРОБОВУЄ НАС, МИ ЙОГО»: ЛУЧАНИН ПОКАЗАВ КРАСУ «КАРАНТИННОГО» МІСТА. ФОТО, ВІДЕО

Все це чоловік розповів у коментарі для «Таблоїда Волині»:

«Далі кілька моїх повідомлень знайомим фотографам і я вже знаю, де є поле і як туди дістатися з найменшою тратою часу.

Початок заходу сонця, шаманізм зі світлом, композицією й плівкою навколо. Було спекотно і безвітряно, тому моделі довелось добряче набирати повітря в плівку, щоб я міг встигнути клацнути хоча б кілька разів.


Особливою штукою був контраст між світлими тонами неба й поля і моделлю, що теж добре вплинуло на кадр.

Далі ми побачили поруч закинуті бетонні споруди, де вдались ще кілька знімків.

Останнім часом починаю більше уваги звертати на вулицю, вуличне фото, вуличну культуру/культури. Це теж впливає на моє бачення, ракурси. В Україні ця ніша точно програє більшості інстаграмних трендів, але я й не ставлю на меті заробляти зараз із фотозйомок. Недостатньо ні навичок, ні часу (відеозйомка забирає більшість одного й другого). Однак буду дуже радий, якщо зможу розвинути своє бачення та розрухати вуличний стиль. Не модельний, поставлений на комерцію, фешн, а реальну жорстку вулицю.

Порада: фотосет зроблено на власний страх і ризик. Обов'язково дізнавайтесь про власність території та, бажано, характер власників. Або робіть спроби попередньо поговорити з ними. Якщо територія в приватній власності, вас спокійно можуть не погладити по голівці. Особливо, за потоптані колоски. Це точно не повпливає позитивно на якість зйомки. Наступного дня після цього фотосету хотів зробити ще кілька кадрів в іншому стилі, але через своє незнання був добряче залитий полішуцьким матом».


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter