«Ряди пусті, немає покупців», – лучанка обурена ситуацією на Новому ринку. ФОТО

08 Липня 2020

Директорка ГО «Розвиток мікрорайонів міста» Наталія Грушка написала пост-обурення щодо ситуації на Новому ринку. Лучанка розповіла, що там майже немає покупців та відкритих торгових точок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОКАЗАЛИ, ЯК СЬОГОДНІ ВИГЛЯДАЄ СТАРИЙ РИНОК З ВИСОТИ. ВІДЕО

Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці:

«Максимальний репост!!! Новий ринок!!! Реалії сьогодення!!!
Сьогодні мала можливість побувати на, так званому, Новому ринку. Сказати, що здивував, – так!!! Я, читаючи дописи в фейсбуці, бачила фоточки заповнених рядів людьми, підприємцями. Життя ринку вирує, але ні!!!

Ряди пусті: ні покупців, ні відкритих торгових точок. Якщо ж 20 відкритих торгових місць є, то це – максимум. В адміністрації сказали, що в продуктовій групі зареєстровані 8 підприємців.
Під час спілкування з підприємцями почула дуже дивні речі. Знаєте, дівчата розповідають, що перед переїздом сам Поліщук обіцяв їм "золоті гори", а насправді "кинули" людей напризволяще.
Перша цяцянка – суперовий доїзд до ринку. Вже Степанов (головний транспортник) не бере трубку. Коли ще був "говорящий", то казав, що мало людей, не можуть домовитись з перевізниками.
Друга цяцянка – зупинка на вимогу. А не буде зупинки! Нащо, нехай люди з торбами йдуть на Львівську, а там – куди хочуть. Навіть та 12-тка маршрутка, єдина, яка їздить, не зупиняється. Немає зупинки.
Третя цяцянка – пішохідний перехід. Так багато машин на об'їзній, що неможливо перейти дорогу. От що й маємо. Гарячі лінії від дзвінків червоні, але не чують. Хто ж буде туди їхати, коли ви, наші керманичі міста і "радники", дорадилися до ручки. Хто має бажання, поїдьте на екскурсію, на закупи, а особливо в будній день. Ви здивуєтеся. А як жити тим людям, які там працюють без покупців?».


4

Коментарі

що тут

дивного.приватний ринок боратинська сільрада.які репости..що максимальне..верніться на Землю.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter