«Рада, що ми пройшли стільки періодів разом», – дівчина співака з Волині розповіла їх історію кохання

05 Лютого 2024

Кохана відомого 18-річного виконавця Волині Ярослава Карпука (Yaktak) Аліса розповіла їхню історію кохання.

Допис вона опублікувала на своїй інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЄВРОБАЧЕННЯ ВІД УКРАЇНИ ПОЇДЕ JERRY HEIL ТА ALYONA ALYONA. ВІДЕО

«Сьогодні дуже важливий для нас день. Знаєте, я рідко тут відкриваюсь вам, але зараз чомусь хочеться це зробити.

Я памʼятаю час, як майже три роки тому починалась наша історія. Як ми поїхали жити в Київ, де були тільки я, він, наше велике бажання досягати разом цілей, наша віра і наше кохання. Як мільйон разів він їздив до мене по півтори години на метро, після і так важкого дня, бо хотів побачитись хоча б на 30 хв. Як ми часто спали на маленькому ліжку в гуртожитку. Як ми на останні гроші купували продукти в Ашані, і разом готували вечерю.

Як ми двоє обʼїздили багато концертів автобусами. Особливо памʼятаю, як ми їхали з Закарпаття цілий день 4-ма різними, бо не було прямого. І памʼятаю як в останньому з них було люто холодно. Хоч після того я захворіла, але я добре памʼятаю як він зняв з себе кофту і замотав нею мої ноги, щоб я не мерзла. Я памʼятаю, як вечорами він грав мені під гітару, а я просто лежала і уважно слухала. Як він завжди показував свої перші демки і питав в мене думку. Як ми двоє самі робили декори на гітару з всього, що було вдома. Як ми їздили знімати кліпи в Вінницю. Потяг туди приходив о 3 ночі, і ми йшли з двома валізами і гітарою 4 км зимою на морозі, бо таксі в комендантську не ходить, тож вибору більше не було…Таких історій в нас ще мільйон, але в пост можна вмістити тільки 2200 символів))

Добавлю лише, що моментами було важко, навіть дуже важко. Але я рада, що ми пройшли стільки періодів разом», – йдеться у дописі.
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter