Помер актор Волинського драмтеатру

07 Жовтня 2020

5 жовтня пішов з життя корифей театру, заслужений артист України, актор Волинського академічного українського облмуздрамтеатру ім. Тараса Шевченка Ісаак Каленикович Пуц.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці театру.

Трудову діяльність актор розпочав у 1955 році артистом драми Волинського обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. За роки своєї акторської діяльності, ним зіграно понад 250 ролей. Серед них: Сеньйор Монтеккі - “Чума на дві родини ваші” Г.Горіна, Кум - “Кайдашева сімя” І.Нечуя-Левицького, Виборний – “Наталка Полтавка” І.Котляревського, Дудукін – “Без вини винні” О.М.Островського, Греміо – “Приборкання норовливої” В.Шекспіра, Сеньйор Фернандо - "Дерева помирають стоячи" А.Касона, Гервасій - "Мартин Боруля" І. Карпенка-Карого, Сорокотисячников - "Суєта" І.Карпенка-Карого, Матвій Голуб - "Прости і помилуй" М.Кузьо, Кочубей - "Одкровення від Мазепи" Олелька Островського та інші.

В квітні 1990 року йому було присвоєно звання заслуженого артиста України. На фестивалі “Прем’єри сезону - 2003” за роль Зенона у виставі Г.Тельнюк “У.Б.Н.” Ісак Каленикович нагороджується дипломом за перемогу у номінації “Краща чоловіча роль”. А в 2004 році він нагороджується дипломом за роль Виборного у виставі “Наталка Полтавка” І.Котляревського в номінації “Краща чоловіча роль другого плану”. За плідну творчу працю Пуцю І.К. було присуджено премію імені Агатангела Кримського.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter