«По бартеру»: луцька блогерка розповіла, як познайомилася з чоловіком

23 Червня 2020

Луцька блогерка Марія Войтович часто розповідає про особливості життя із дітьми з мінімальною різницею у віці. Але цього разу вона потішила своїх підписників романтичною історією знайомства із чоловіком, про яку вже давно запитували.

«Чогось незвичайного немає, ми були дуже давно знайомі, навчались разом в одній школі, в шкільні роки не спілкувались. Коли вже поступила в університет, ми рідко бачились хіба що, як я гуляла зі своєю компанією і Паша інколи під’їжджав до нас. АЛЕ я ніколи не звертала на нього увагу, чомусь у мене була думка що він бабнік бабніком.

Ми почали гуляти в одній компанї, але на той час у мене був хлопець, тому ясне діло я і не могла подумати що так все обернеться. З часом я стала ХОЛОСТЯЧКОЮ, ми спілкувались.. Інколи я навіть не могла замітити, як ми цілий вечір проговорили ( про все на світі) . Зустрічатися ні з ким я не хотіла, після довготривалих стосунків хотіла пожити лише для себе. Але у мого Паші були інші плани на це.

Ми гуляли, переписувались в ВК, скидали один одному музику (хто пам‘ятає ці фішечки?) Він приносив мені посеред ночі квіти, а я думала що він все шуткує і нічого серйозного немає. Як все ж ми почали зустрічатися? По бартеру) Так-так, Паша дуже хотів, щоб я спекла шарлотку з яблукам, а взамін я могла попросила поїхати в тунель кохання, бо я там ніколи не була.

Приїхали, я собі подивилась той тунель, хожу фоткаю все підряд і тут -«А давай зустрічатися, я влюбився!». 100500 думок в голові і -«Давай». Я ні краплі не жалію, що все так вийшло, як вийшло! Назад ми їхали мегащасливі Тепер ми вважаємо, що це наше місце – Тунель Кохання! Наш початок) І цього літа хочу вже поїхати з плодами нашого кохання - нашими дітками», – написала блогерка.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter