Переможці кубку Європи: історія успіху волинських «бальників». ФОТО

22 Жовтня 2019

Постійні робота над собою, переживання та прагнення кращого – реалії волинських чемпіонів. П'ятнадцятирічний Дудик Вадим та його постійна партнерка Степанюк Анастасія є учасниками народно-художнього ансамблю спортивного бального танцю «Троянда» при Палаці учнівської молоді. Ці юні таланти неодноразово йшли до перемоги, боролись та танцювали, ніби востаннє.

У складі танцювального колективу вони стали переможцями категорії «Юніори» танцювальних змагань Кубку Європи , що відбулись у словацькому місті Братислава в листопаді 2018 року.

Свої перемоги лучани присвячують тренерам Сергію та Ользі Кравчукам.

Пара постійно самовдосконалюється та підвищує свою майстерність, беручи участь у майстер-класах видатних тренерів України, Польщі, Італії та Данії.


«Ми мріємо потрапити на знаменитий конкурсний турнір в місті Блекпул (у Великобританії). Blackpool Festival вважається найпрестижнішим змаганням у світі бального танцю.Це мрія будь-якого танцюриста. Виграти там – означає назавжди потрапити в історію танцю», – коментують юні танцюристи.

Найбільша підтримка та опора – сім'я. Старший брат Вадима Дмитро завжди уважно стежить за успіхами меншого. Саме завдяки йому юний талант почав займатись бальною хореографією. Дмитро пішов на гурток малювання в Палаці учнівської молоді, а молодшому братові запропонував танці.

Сестра-двійняшка Анастасії Даша завжди підтримує, допомагає і вболіває .***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

8
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter