Організатор скандальної вечірки у луцькому «Версалі» пояснив свій вчинок

20 Листопада 2022

17 листопада в луцькому нічному клубі Versailles влаштували грандіозну дискотеку до Дня студента, куди навідались більше 300 людей.

Організатором цього дійства став лучанин Віктор Церпіш, який є засновником організації «Party Lutsk» та з березня 2021 року – радником голови Луцької районної ради Олександра Омельчука, пише Сила правди.

У мережі лучани обурилися стосовно доцільності і своєчасності таких гулянь.

Віктор у коментарі журналістам розповів, що близько місяця сумнівався, чи варто проводити цю вечірку, але все-таки через «великий запит від студентів», вирішив провести першу дискотеку за час війни.

«Я дуже довго обдумував цю ідею і обговорював її з волонтерами та військовими. До мене як до організатора вечірок, була величезна кількість запитів від студентів, адже люди потребували цього і після довгих роздумів вирішили провести такий захід.

Ніхто не згадав чомусь, що заклад «Versailles» з першого дня війни безплатно розміщував біженців. Добро ніхто не бачить. Вечірка була практично благодійною, ми перекрили лише витрати, а решту виручених коштів передали на батальйон «Любарт».

У Луцьку так само організовуються стенд-апи, концерти різних артистів і люди там теж сміються, танцюють, щось випивають. Ми дали людям можливість прийти і відпочити на тематичній вечірці. Студентів хотілось відволікти. У закладі були присутні і військові, які казали, що не бачать нічого поганого у проведенні цієї вечірки. Нас попереджали, що буде моральний і суспільний осуд, ми були готові до цього, бо скільки людей – стільки думок. Дискотека тривала до 23:00. Комендантську годину ніхто не порушував.

Переживати за свою репутацію – це таке. Я крім того, що радник, маю й іншу офіційну роботу. Ми вирішили це зробити, щоб допомогти і ЗСУ. Я міг би сидіти і переживати за репутацію і нічого не робити, але вирішив чинити інакше», – розповів Віктор Церпиш.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «ЦЕ ПОВНИЙ ПИ$ЗДЕЦЬ»: ЛУЧАН ОБУРИЛА СТУДЕНТСЬКА ВЕЧІРКА У «ВЕРСАЛІ». ФОТО

Нагадаємо, після скандалу голова Луцької районної ради Олександр Омельчук звільнив Віктора Церпиша із посади свого радника.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter