Оформлення свят, авторські іграшки та казкові солодощі: у Луцьку відкрилася нова студія декору

19 Січня 2019

Луцька студія декору та флористики «With Love» 17 січня відсвяткувала відкриття свого нового приміщення.

«With Love» – це творча майстерня, історія якої почалася з любові до створення чогось індивідуального. Заклад пропонує клієнтам широкий асортимент послуг, які допомагають зробити незабутнім будь-яке свято та оживити простір цікавими візуальними знахідками.


У новому просторі панує атмосфера творчості та вільного польоту фантазії.

Стильний та затишний інтер’єр з елементами лофту створює святковий настрій та занурює у світ комфорту та вишуканості.Робота студії базується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Враховуючи ваші найпримхливіші побажання, дизайнери оформлять свято живими квітами будь-яких розмірів та кольорів. А для тих, хто планує весілля, студія здійснить копмлексне оформлення – від декору весільного залу до розробки запрошень та плану розсадки гостей.

Також професійна команда студії «With Love» може створити креативний та гармонійний декор вітрин магазинів, фотозон для святкових подій тощо.


«With Love» – справжній експрес-салон для красунь, які поспішають на свято. Адже, окрім декорування, творча майстерня надає послуги візажиста, тож кожна жінка матиме можливість створити для себе неперевершений образ, завітавши у заклад.Якщо у вас обмаль ідей для оригінального подарунку, «With Love» запропонує цілу низку авторських прикрас, чудових іграшок ручної роботи та багато цікавих і гарних дрібничок на будь-який смак.

Між іншим, у студії знайдеться чудовий варіант подарунку і для любителів солодощів. Заклад співпрацює з професійними кондитерами, які створюють різноманітні смаколики – чудові на смак та казкові на вигляд.


Для постійних клієнтів у студії запропонують зручну систему знижок. Кожен, хто завітає у заклад, отримує картку клієнта, яка дозволить зекономити 10% на п'ятій послузі, а на десятій – цілих 20% .

Адреса: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 25
Телефон: (050) 517 81 88
Графік роботи: 8:00 - 20:00
3

Читати ще

Коментарі

Ната

Дівчатка - справжні молодчинки! Успіхів вам!

With love

Дякуємо!

Наталія Іщук

У Оксаночки Д. є неперевершений талант і вишуканий смак. Завдяки таким людям, вашу студію чекає успіх!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter