«Не жартуйте з цим»,–  митрополит Михаїл про те, як перехворів на коронавірус

12 Жовтня 2020

У недільній проповіді митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці йшлося цього разу ще й про коронавірус.

Владика підтвердив, що нещодавно перехворів на Covid-19 та розповів про неприємні деталі захворювання. Відео розмістили на сторінці Волинської єпархії ПЦУ.

Митрополит зазначив, що встиг пройти лікування та режим самоізоляції, тож уже цілком безпечний для інших людей. Також наголосив на необхідності берегтися та носити маски.

«Я не буду вас просити носити ці маски. Буду закликати, заставляти і сварити в тому числі! Коли стоїть питання життя і смерті, все стає просто і зрозуміло. Коронавірус не лікується малинкою з чаєм, це серйозна хвороба, підступна. Інколи можу закінчитися місцем проживання на Гаражджі. Тому не жартуйте з цим, не легковажте, бо Богом дане вам життя виділене для того, щоб бути щасливими. Давайте закриємо цю тему: в храмі та громадських місцях треба ходити в масці. А щойно захворів – самоізолюватися і не поширювати далі», – наголосив Михаїл.

Також митрополит зазначив, що допустимо прикладатися до ікон у масці, і нічого гріховного у цьому він не бачить.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter