«Не хочу відкривати всі карти», – луцький чиновник про скандальний відпочинок в Туреччині. ФОТО

30 Вересня 2022

Соцмережі сколихнули світлини, на яких директор КЗ «Луцького міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Олександр Кулаков відпочиває із сім'єю у Туреччині.

Фото на своїй інстаграм-сторінці опублікувала дружина посадовця Ірина Кулакова.

Журналісти ІА «Конкурент» зв'язатися з Олександром Кулаковим аби він прокоментував ситуацію.«Офіційно я зараз перебуваю у відпустці. За кордон поїхав з гуманітарних питань. Спочатку в Румунію, потім в Туреччину. З собою взяв родину. З румунами працюємо буквально з початку війни, понад 100 тонн допомоги вже завезли з Румунії. На рахунок Туреччини, то зараз є величезна потреба у зимовій військовій формі. Тут виготовляють форму високої якості та за помірну ціну. Хочемо взяти зразки та домовитися про поставки в Україну. Попутно на декілька днів привіз дітей до моря», – прокоментував посадовець.

Також Олександр наголосив, що від початку війни активно займався волонтерською діяльністю. Однак, його перебування із сім'єю у Туреччині засудили навіть люди, яким він неодноразово допомагав.

«Не хочу зараз відкривати всі карти, чому я власне сюди приїхав, але вже провів ряд продуктивних зустрічей з представниками турецьких виробництв. Як тільки буду мати вже конкретний результат, викладу великий пост про все це. Війна дійсно показує, хто є хто, і дуже показовим є те, що люди, які рознесли цю інформацію мережею, є моїми добрими знайомими», – додав Олександр Кулаков.
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter