Волинська режисерка розповіла, як наважилася на відпочинок з чотирьохмісячною донею⠀

29 Липня 2019

Подорожувати з крихітною дитиною – реально. У цьому переконана волинська режисерка Вікторія Федчук (раніше – Поліщук), яка двічі з дочкою побувала на Світязі під час декретної відпустки.

Діані Федчук нещодавно виповнилося чотири місяці, але вона вже встигла побувати із матусею та татусем на Світязі. Поки дівчинка розмовляти не вміє, тому відпочинок описала її мама на своїй сторінці в інстаграмі.

«Ми вже двічі побували на Світязі та частенько їздимо за місто. Перший місяць мені було складно уявити, що я на це наважусь, адже я була із розряду «кіпішних мамаш», якщо малеча прокидалася, то в мене наступала паніка і я хотіла телепортуватися додому», – розказала новоспечена матуся Вікторія Федчук.

Режисерка каже, що лише з часом стала краще розуміти малечу, почала вгадувати бажання та спокійніше реагувати на плач доньки.

«Дитина може плакати і це не кінець світу. Я почала більше розуміти її режим і вгадувати бажання. Я не уявляю, як я могла б поїхати кудись від своєї крихітки більше ніж на 3 години. Вона ще така маленька і дуже потребує, щоб поруч з нею була мама», – пише Вікторія.

Секретом спокійного та щасливого життя жінка вважає задоволену маму.

«Багато хто може казати, що це стрес для дитини, наврочать і далі по списку. Найбільший стрес для мене – бути в декреті і жити лише домашнім побутом. Адже, задоволена мама – спокійна малеча та щасливий тато».3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter