На Волині вручили премії випускникам з найвищими балами з ЗНО. ФОТО

10 Липня 2021

У Володимир-Волинському відзначили випускників шкіл, котрі здобули високі результати у зовнішньому незалежному оцінюванні. П’ятеро волинян отримали від міського голови Ігоря Пальонки подяки та грошові премії.

Про це повідомляють на сайті Володимир-Волинської міськради.

Як зазначив очільник громади Ігор Пальонка, нагородження випускників відбувається в рамках місцевої програми підтримки талановитих дітей. Відповідно до цього кожен нагороджений отримає по 10 тисяч гривень одноразової грошової премії.

Міський голова привітав випускників зі здобутими високими результатами при здачі ЗНО, побажав вступити до омріяних навчальних закладів та досягати подальших успіхів у дорослому самостійному житті.

Таким чином премією та подякою міського голови за значні успіхи нагороджено: ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Софію Станько (здобула 589 балів з української мови та літератури, англійської мови та географії), випускника НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-ліцей» Назарія Цапа (589 балів з української мови та літератури, історії та географії).

Серед нагороджених і випускники Володимир-Волинської гімназії імені О. Цинкаловського: Максим Ярош (586 балів з історії, математики та географії), Вікторія Шаран (583,5 бали з української мови та літератури, української мови та біології) та Ольга Рарата (582 бали з української мови та літератури, української мови та англійської мови).

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter