На фуд-фесті презентували унікальні ковбаски. ФОТО

14 Травня 2019

Вже з 15 травня лучани зможуть придбати в магазинах «Улюблений продукт» унікальні ковбаски Brats. Новинку представила компанія «Забіяка» у рамках презентації Фамільної майстерні «Забіяка&Забіяка». В Україні таких, кажуть, ще немає. На смак вони нагадують справжні німецькі ковбаски, але з українського м'яса:ситно та соковито.

4 види та 5 способів приготування бренд запропонував своїм покупцям. Нові ковбаски можна варити, запікати, смажити,готувати в мікрохвильовій печі та на грилі.

Ковбаски Brats – продукція-флагман Фамільної майстерня «Забіяка & Забіяка». Її напередодні презентували засновники – брати Сергій та Олександр Забіяки. Так, в асортименті Фамільної майстерні м'ясо, напівфабрикати та ковбаси лише вищого ґатунку, виготовлені за сімейними та оригінальними рецептурами. Це новий рівень м'ясо-ковбасної продукції, підтвердженням чому є ковбаски Brats.

Капацина Сергій, керівник проекту Food Truck, представив гостям Lutsk Food Fest всі чотири види нових ковбасок BRATS.

BRATS з томатами.

Ця ковбаска має виражений смак томату та спецій, серед усіх видів – найменш жирна та з унікальним післясмаком.

BRATS Original.

Ця ковбаска-«бруталка» суттєво жирніша за інші, в ній мінімум спецій, не пошкодували лише духмяного перцю, який додали немеленим.

BRATS з цибулею.

Соковиті ковбаски з цибулевим післясмаком, цибуля не занадто різка і зовсім не створює дискомфорту після того, як ви поїли ковбасок.

BRATS з сиром.

Нам розповіли, що серед чотирьох видів BRATS, саме цю обере дитина, адже смак ніжний, а сир – якісний.

Всі ковбаски в натуральній оболонці, тому перед приготуванням їх не треба чистити, а також за рахунок справжньої оболонки зберігається якість продукту, його органічність. Сергій Капацина також розповів, що таку ковбаску треба готувати цілою, аби не витікали соки. Оболонка дозволяє зберегти все всередині. До того ж, ковбаска смачна і вареною, і печеною.

«Забіяка Food Truck» працює на різних заходах та фестивалях і своє перебування анонсуватиме в соцмережах.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter