«Можу не боятись, що мене зловлять за липовий сертифікат», – луцька блогерка про вакцинацію

15 Листопада 2021

Блогерка Ірина Дяченко написала допис, в якому розповідає про своє самопочуття після вакцинації проти COVID-19.

Про це йдеться на її інстаграм-сторінці.

Допис подаємо без редагування:

«Я противник маніпуляцій, вірусних тем та хайпу від цього!
Я та вже сьогодні розумію, що мала зробити це чотири дні тому!
Сотні повідомлень щодень і про одне і теж!
Тому читайте, але це виключно моя ситуація і можете не писати свою думку, мені байдуже чи ви сторонник чи противник вакцинації!

В середу я зробила другу дозу вакцини Файзер ! Стан на другий день був жахливий, і найбільш правильно було б просто сидіти дома!

В мене страшенно боліла рука, навіть не могла спати на лівому боку! Боліли очні яблука, давив тиск… спину крутило , а сформулювати думку чи говорити нормально навіть не могла!
Щоб я порадила собі в цей день — це ні в якому разі не сідати за кермо! І не контактувати з людьми, нерви зовсім ніякі!

Тепер до колективної свідомості… я пишу, звертаючи до крайності, щоб пояснити свою позицію! Так, по статистиці майже 6% молоді вживають наркотики, кількість людей, які бодай раз житті пробували , ще більша в рази, і страху… страху вживати невідому хімічну речовину, яку можливо варили хз в яких умовах чомусь немає, пити алкоголь, який по вартості коштує менше, ніж сама пляшка , чистий сурогат — це можна, варений на точках самогон, нам ще в школі розказували, де таке купити, а от вакцину …. Ооо вакцину ні, бо «мало ли що там» !
Слухайте, ми труїмо себе щодень! Погана їжа на «Ешках» , погана вода, алкоголь , м’ясо і ще сила силенна факторів і продуктів , якість яких можна поставити під сумнів, але наш організм зі всім справляється ! То і з вакциною впорається!
Тепер про реакцію на вакцину , тут все просто — в що віриш, те отримаєш! Прочитай негативні відгуки перед вакциною і на другий день , симптоми прийдуть і до тебе , прочитай хороші і побачиш! Не давайте страху керувати собою, доброго здоров’я на всім і мудрості !

P.s в мене нічого не болить і я спокійно можу збиратись в Європу ! Можу не боятись ні вірусу, ні того, що мене зловлять за липовий сертифікат!».

Допис, поширений

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter