MONATIK розповів про кохану жінку і дітей

27 Червня 2017
Сьогодні MONATIK знайомий всім і кожному, має тисячі прихильників. Співак охоче розповідає про творчий процес, гонорари, стосунки з колегами, але особисте життя воліє тримати в таємниці.

Нещодавно артист порушив мовчанку і пролив світло на деякі теми в ефірі радіо Люкс FM.

Зокрема, він розповів про кохану жінку і дітей.

"Я вважаю, що чоловіків завжди ведуть жінки, їхня віра в чоловіків. Якщо ти будеш кожен день говорити своєму чоловікові, що він невдаха і якісь неправильні слова вкладати в голову, то у нього нічого не вийде. Чоловіки вразливі дуже. Вони сильні, але вразливі. І жіночі слова на них впливають. Тому, якщо жінка хоче бути з успішним чоловіком, мені здається, їй потрібно повірити в те, що він може таким стати. Нехай навіть сьогодні він найбідніший на світі", - зізнався артист.

Саме слова коханої мотивували співака і дали йому можливість по-справжньому повірити в себе.

"Вона завжди говорила, що все у мене обов'язково вийде, що мої пісні прекрасні! І я від цих слів летів вперед," - сказав MONATIK.

Найбільшою таємницею зірки було особисте життя, яке він ретельно приховував. Проте, він вирішив вперше поділитися своїм сімейним щастям:

"Так, я двічі батько. У мене два хлопчики. Це прекрасно! Це найкращий подарунок небес, який може отримати чоловік від коханої жінки. Я захоплююся синами кожен день. Але я все-таки залишуся при своєму: вважаю, якщо вони захочуть, щоб про них говорили, вони скажуть про це самі, коли підростуть. Це повинен бути їх особистий вибір".

0

Читати ще

Коментарі

V

Мля, в тій шапочці і

Олег

Сьогодні він на висоті,проте

Dima

А що добилися Ви в цьому

АгА

+)))))))

АгА

Р.S. плюсую і погоджуюсь з V

Світлана

Лучанам-полішукам лиш би

Вова

Ну краще сидіти за компом,

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter