Модель з Луцька розповіла про дуже дивну роботу в Китаї

03 Березня 2020

Популярна модель, учасниця шоу «Топмодель по-українськи» Юлія Біньковська неодноразово бувала в Китаї.

Там вона будувала модельну кар’єру і частенько брала участь у незвичних проєктах та акціях. Зі своїми підписниками в інстаграмі дівчина поділилася спогадами про свою найдивнішу роботу в Піднебесній.

«Ви часто запитуєте мене на рахунок роботи в Китаї. Розкажу вам про одну із багатьох моїх робіт там. Це була моя остання робота в Китаї. Попереджую, що це буде дуже дивно та незвично. Так ось, там було дуже багато різних компаній, всіх можливих сфер роботи, наприклад: (повара, поліцейські, лікарі, продавці, програмісти, інженери та дуже-дуже багато інших..) Я чесно кажучи не зовсім впевнена в якій компанії була я.

Що ми робили та в чому полягала моя робота? Ми ходили. Так, просто ходили… Першим йшов величезний китайський дракон! Далі всі компанії по черзі... шли ми всі по головній перекритій дорозі, кудись дуже-дуже далеко, напевно годину-півтори в одну сторону, просто прямо. Далі розвернулися і стільки само йшли назад. Все! Чесно кажучи не знаю, що це було, якийсь парад професій, але як не крути, було цікаво, в нас такого ви точно не побачите», – розповіла модель.


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter