«Ми переносили дату 4 рази»: волинянка з «Голосу країни» про весілля під час карантину

07 Липня 2020

Фіналістка «Голосу країни» Катерина Рибак розповіла про організацію весілля під час карантину. Волинянка зізналася, що мусила переносити дату весілля чотири рази та значно зменшити кількість гостей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНЯНКА З «ГОЛОСУ КРАЇНИ» ПЕРЕСПІВАЛА УКРАЇНСЬКИЙ ХІТ. ВІДЕО

Про це йдеться у дописі на її інстаграм-сторінці:

«ВЕСІЛЛЯ НА КАРАНТИНІ! Що воно і з чим його їдять.

Скажу перше, що відчувала невизначеність протягом усієї катавасії і заборон з приходом пандемії! І це, напевне, найгірше... ти не знаєш: чи буде весілля, чи ні, можна, чи ні і тд.

Для розуміння: ми переносили дату весілля 4 рази. Це процес, скажу вам, досить таки емоційно затратний.

Також нам довелось значно скоротити кількість гостей і підрядників. Ми хотіли робити ДУЖЕ Масштабне весілля. Ми так любимо... (мені здається, ми зі Степаном наче з арабських країн, де весілля роблять на 500 людей)

До того ж, як я вже казала, багато людей, котрих ми любимо і хочемо бачити, не зможуть бути: хтось через кризу, хтось через кордони. І це справді стресово! Бо ми багато візуалізували і продумували все дуже індивідуально до гостей. Але я розумію одне: як сказала моя колега по весіллю на карантині: "Головне, аби всі здорові були!" і це справді так!

Хочеться, аби пандемія вже закінчилась і всі були здорові. А для цього треба, знаєте що? Як мінімум почати з себе і зайнятись зміцненням імунітету і власного здоров’я (все переведу на тему здоров’я). Але це ж справді найголовніше».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter