Мандрівник з Луцька розповів, як не осоромитися в Таїланді

06 Грудня 2020

Любитель подорожей Дмитро Демчук, який зараз живе та працює в Таїланді, розповів про основні правила ввічливості в цій країні. Порадами, що не дозволять туристам осоромитися в екзотичній країні, він поділився у соцмережах.

«Маленька замітка вам на Таїланд. Всі й усюди повинні поважати правила та культуру країни, в якій перебуваєте. В Таїланді також є дрібниці, на які варто звертати увагу. При вітанні, прощанні та подяці до осіб, вони складають ручки.

І тут є така дрібничка, де ручки треба складати та припіднімати на рівні обличчя по-різному до різних осіб. Переважно це залежить від статусу особи. Чим вище статус людини – тим вище піднімаємо складені ручки. Наприклад, до батьків та вчителів ручки повинні бути на рівні носа, до молодших або простих працівників – на рівні підборіддя. Найвищим показником пошани є руки на рівні лоба, це Тайці застосовують до Монахів та Короля.

Хоча, якщо ви іноземець, вони просто обізвуть вас тайським словом – фаранг, що означає «іноземець». Тому сильно критикувати вас не будуть, а просто промовчать і закатають очі. Але якщо ви це зробите, повага та цінність до вас, як до персони, виросте в рази», – йдеться у дописі.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter