Маленькі волиняни взяли гран-прі на всеукраїнському фестивалі

12 Лютого 2019

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Вертуни» з села Гірка Полонка виграв перше місце у номінації «народна хореографія» та гран-прі Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Зимові візерунки».

Про це інформує видання ВолиньPost.

Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимові візерунки» проходив 9-11 лютого у гірськолижному курорті «Сонячна долина», що у Чернівецькій області.

Близько 50 колективів змагалися між собою за першість у різних номінаціях, включаючи хореографію, вокальний та інструментальний жанр, декоративно-прикладну творчість.

«Діти справилися із завданням, яке я їм поставила. Був хорошим не лише виступ, а й відпочинок. Діти мали можливість бачити чудовий зоопарк на території цього гірськолижного курорту, мали можливість два дні поспіль кататися на сноутюбах та отримувати позитивні емоції. Це дуже здружує колектив», – розповіла керівник ансамблю Вікторія Лопанова.

Додому діти приїхали з медалями, кубком і дипломом за перше місце та дипломом «Гран-прі». Окрім того, отримали грошову винагороду у 1000 євро на поїздку до Болгарії у червні цього року.


0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter