Луцький ламберсексуал розповів, як подорожував Карпатами

21 Січня 2019

Луцький громадський активіст та голова контрольно-ревізійної комісії «Волинь.Солідарність» Олексій Кушнєр розповів про свої подорожі зимовими Картпатами в рамках психологічної реабілітації бійців АТО.

Цього року він виступив в якості гіда та вів у гори групу бійців АТО-ООС.

Про те, що похід у зимові гори – це не тільки забава, але і певні труднощі, Олексій розповів у дописі на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Хочеться внести трохи ясності. Значна частина моїх походів це не забава, а подорожі програми психологічної ребілітації для бійців АТО-ООС.

Завдячуючи ідеї Vitalii Diachuk та Ольга Олександрівська з Nomad.live, коштам не знайомих мені меценатів є можливість робити цілком безкоштовно, за що я їм постійно дякую. Колись я просто натрапив на оголошення про похід, а тепер і сам по трохи пробую водити.

А щодо гарних фотографій - часто їх ціна цілі дні борсання в снігу, ночівля серед лісу чи в задимленому будиночку, важкий сон при -15, сонячне «вікно» на 20 хвилин за цілий день... Не все так просто як може здаватись на перший погляд...

Якби важко не було - емоції бійців, а особливо тих хто завдяки проекту, потрапили в гори вперше, які перевірили себе, підкорили вершини - безцінні і це дає бажання ходити знову і знову...
Ходіть в гори, я знаю на певне– вони вас змінять, змінять на краще, бо гори – то любов», – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ГОРИ ЛЮБЛЯТЬ СМІЛИВИХ»: ЛУЦЬКИЙ АКТИВІСТ ПІДКОРИВ ЗАСНІЖЕНУ ГОВЕРЛУ. ФОТО


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter