Луцька журналістка виборола призове місце на конкурсі «Самовидець»

15 Травня 2021

Журналістка Олена Лівіцька стала однією з переможниць конкурсу «Самовидця». Як повідомили організатори конкурсу, вона виборола друге місце.

Як йдеться на сторінці «Самовидця», Олена Лівіцька надіслала на конкурс репортаж «Неля. НЕкохання» – і потрапила з ним у десятку фіналістів, – пише «Перший».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ДІСТАЛИ ВСІ»: КОЛЕГИ ОРИГІНАЛЬНО ПРИВІТАЛИ ВІДОМУ ЛУЦЬКУ ЖУРНАЛІСТКУ. ФОТО

Переможцем дев’ятого конкурсу художнього репортажу «Самовидець» стала Єва Райська (Маріанна Максимова) (репортаж «Молитвами Нарциси»). Другу сходинку посіла Олена Лівіцька (репортаж «Неля. НЕкохання»), а третю – Оксана Расулова (репортаж «Палаюча пташка»).

Переможці отримають грошові винагороди, а усі 14 репортажів вийдуть окремою збіркою у видавництві «Темпора».

«Я давно чекала нагоди спробувати себе у "Самовидці". Для репортажиста – то як вища проба. Однак не хотілося шукати історію чи героя навмисне – на задану тему. Хотілося, щоб тема конкурсу була от саме про якусь мою конкретну історію, щоб вона в мені вже «сиділа», – розповідає Олена Лівіцька.

«Навесні пішла з життя героїня одного моїх текстів. І тема цьогорічного конкурсу була саме для неї, для її історії. Вона не про кохання, а про НЕкохання. І я сіла писати новий текст. Він про місто початку 2000-х, про сутенерку Нелю, її драму і її світ, який звузився до чотирикутника на міському цвинтарі в день, коли цвіли вишні і розгулював перший ковід».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter