Луцька йогиня запустила новий челендж #21newactions

18 Квітня 2020

Інструкторка з йоги Христина Губська запустила новий челендж #21newactions, мета якого – розвинути свій мозок, займаючись незвичними для нас речами. Всі, хто хоче взяти участь, повинні кожного дня робити незвичні для себе речі (чистити зуби іншою рукою, вчитися грати на музичних інструментах...), викладати це в сторіз та позначити Христину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ЙОГИНЯ РОЗПОВІЛА, ЯК ЗБЕРЕГТИ ГРОШІ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Про це вона повідомила на своїй інстаграм-сторінці:

«Новий челендж від мене!
21 день добрих новин пройшов легко і радісно! І душа бажає продовження бенкету. А оскільки ви проголосували, що хочете ще, тому ми стартуємо завтра, 16 квітня!
Ідея челенджу в тому, аби розвинути свій мозок через незвичні для нас дії. Адже ми ростемо потужніше, коли пізнаємо щось нове: країни, їжу, людей, практики чого б то не було. Карантин ускладнює процес, далекі подорожі поки відпадають. Але гадаю, що ми достатньо креативні, і зможемо 21 день підряд робити одну нову для вас річ/дію або ж те, чого ви не робили понад 10 років! Підійде чищення зубів незвичною рукою (ногою), гра на музичних інструментах, нові страви і т.д. і т.п.
Приєднуйтесь до челенджу з хештегом #21newactions і тегайте мене щодня у ваших сторіз з фото/відео ваших нових вмінь-старань. Найкреативнішому учаснику подарую книгу зі своєї бібліотеки!
В коментарях напишіть хто з нами!».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter