Луцька інстарепетиторка поділилася зворушливим спогадом про весілля

05 Червня 2020

Луцька інстарепетиторка Юлія Мігальчук пригадала, як 6 років тому стала дружиною свого коханого хлопця. Зворушливим дописом вона поділилася зі своїми підписниками в інстаграмі.

«Плюс ще один рік нашої сім’і, 6 років, як ми чоловік та дружина, як відгриміло: «гірко!», як хвилювалася та обирала весільне плаття, як тремтіли руки і голос від слів: «разом і на все життя».

6 років, як гордо ношу прізвище «Мігальчук» та обручку на пальці! (Особливо, чоловік хоче, щоб ця каблучка діяла як відлякування для інших чоловіків), наївний - мене і бульдозером від нього ніхто не відсуне.

6 років, як чую заповітні слова, якщо не кожен ранок, то протягом дня точно! Як отримую кавусік маааааайже кожен день і якусь вкусняху з заправки! І це для мене тааааааак важливо, що, здавалось, би така дрібниця, як канфєтка і кава, а для мене – як цілий світ у цій людині! З кавою нас пов’язує і ще один цікавий момент: колись, як ми дружили, Саша завжди підкидав мені в курточку пакетики кави чи гарячого шоколаду (бо знав, як я таке люблю) і я завжди знаходила їх та посміхалася.

От того і обрала його. 6 років щастя, яке не завжди ідеальне, але МОЄ і я дуже горджуся бути дружиною саме Такого Чоловіка. Боже, дай нам ще багато-багато щасливих років життя РАЗОМ », – йдеться в дописі.

Також Юлія поділилася істинами, які зрозуміла за «ці 6 прекрасних, різних, насичених, щирих, емоційних років у коханні».

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter