• банер чікос

Луцька інстаблогерка поділилася спокусливими знімками з Балі. ФОТО

15 Березня 2019

Луцька інстаблогерка Валерія Кузьмінчук відома як Lerkazukerka поділилася світлинами з відпочинку на Балі.

Дівчина разом із своїм чоловіком Максимом вже повернулася із мандрівки, але продовжує ділитися фотоспогадами із своїми підписниками в Instagram.

На Балі Валерія полетіла також з другом Святославом Бойком, учасником проекту «Топ-модель по-українськи» і його дівчиною Любою. Вони досліджували пляжі та храми, подорож спланували без допомоги туристичних операторів. Дівчина також розповіла, у скільки обійшовся переліт на острів.

Переліт коштував $650 на одного в два боки /в ціну включено 30 кг багаж/. Летіли з Києва з короткою пересадкою в Катарі (2 годинки). Назад так само. Ціни залежать від напрямку, дати, кількості та довжини пересадок. Скористались послугами авіакомпанії Qatar Airways, вона вважається однією з найкращих у світі.

«І справді рівень комфорту досить непоганий, навіть у нашому економ-класі давали пледи, подушечки, шкарпетки, маски для сну, беруші, зубні щітки та пасти і навіть бальзам для губ, в кожного були навушники та власний планшет з фільмами, іграми, музикою. Переліт всього тривав 17 з половиною годин. Нас тричі годували, їжа досить непогана, літакі комфортні і великі /на три ряди, як в американських фільмах. Стюардеси привітні, постійно перепитували, чи все добре, чи нічого не потрібно, з усім допомагали. Пересадка була синхронізована, тобто багаж автоматично перекладали з одного літак в інший, ми цим не переймались.

Як виявляється, переліт сюди не коштує космічні гроші, як я собі постійно думала. Наші друзі взагалі летіли за $400 у два боки, але з Амстердаму і з пересадкою довжиною в один день в Китаї /з дозволом виходу в місто/. Це теж цікавий досвід, бо переліт стає частиною подорожі. Тому якщо мрієте про Балі, то ця мрія цілком реально може здійснитись. Віза сюди не потрібна, якщо летите менш ніж на місяць, якщо на довше, то її відкривають прямо по прильоту в аеропорту. В Катарі в місто не виходили, там є транзитна зона /але якщо пересадка довше, ніж 72 години, по-моєму, то потрібно мати візу», – розповіла блогерка.


.

4

Коментарі

Старий рожищенець

#сказочноебали, #сказочноебали

Джек сон

Не знаю, як блог, а цукерка в неї, справді, смачна.

Денис

і що в цих знімках спокусливого?)просто смішно)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter