Луцька фотографка перемогла в престижному європейському конкурсі

02 Липня 2019

Лідія Кожевнікова – сучасна та прогресивна луцька фотографка, яка здобула перемогу в європейському фотоконкурсі #MakingEurope2019.

Тема якого, як зазначається на сторінці змагання, – це розповідь про людей, місця, культуру та історію Європи у фотокартках. Конкурс приурочений до 70-річчя Ради Європи.

Учасники опублікували більше, ніж 700 записів. Конкурс містив 5 категорій: «Люди», «Місця», «Моменти», «Виклики», «Чорно-білі» (#people, #places, #moments, #challenges та #blackandwhite).

Обирали кращого з кожної категорії та загального переможця 3 лідери Ради Європи: президент Парламентської асамблеї Ліліан Маурі-Паск'є, суддя, голова Європейського суду з прав людини Лінос-Олександр Сициліанос, заступник Генерального секретаря Габріелла Баттайні-Драгоні,. Оцінювали учасників також 3 експерти з дизайну: Девід Каскаро (Франція), Діна Оганова (Грузія) і Кароліна Вейо (Фінляндія).

Лідія Кожевнікова здобула абсолютну перемогу. Дівчина брала участь у категорії #люди і стала кращою з кращих. Підпис для фото фотографка обрала символічний – «Разом ми можемо зробити більше».

«У своїй роботі я показала дівчину на візку разом з представниками різних країн світу. Коли я її побачила, то відразу зрозуміла, що хочу зробити фотосесію на березі Балтійського моря. Дістатись туди вона сама не змогла би. Ці люди, що на фото, допомогли перенести візок Кінґи на берег, де й відбулася фотосесія. Я їй сказала, що це фото стане важливим для України», – прокоментувала фотографка.

Лідія отримала багато гучних коментарів та вподобань.

«Потужний образ солідарності у візуально досконалій композиції», – пишуть у коментарях на сайті.












***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter