Луцька блогерка-стотисячниця стала холостячкою

21 Березня 2019

Відома блогерка Катерина Якимчук (@tattingkate) більше не в стосунках з хлопцем Максимом (@m.a.k.s.i.k_).

«Ми розійшлись. Це правда. Ніхто нікому не зраджував, не було сварок і непорозумінь. Просто я зрозуміла, що почали дружити знов, розслабились.
Над стосунками потрібно працювати, над собою в них теж. Якщо хтось один застрягає на місці, інший не зможе тягнути все на собі. Саме через це мене було тут (в Інстаграм – ред.) менше, але зараз все ок. Дякую вам за слова підтримки в діректі, ціную дуже», – написала Катерина в пості.

Пара писала свою історію стосунків під хештегом в Інстаграм #кама_сторі. Тут Катерина роздумувала про те, яке кохання – справжнє.

Після розставання Максим спільні світлини видалив, а Катерина залишила свої частинки розповіді.

Ініціаторкою розриву стала дівчина, про це дівчина пише своїм підписникам у коментарях. Блогерка вдячна всім своїм підписникам за підтримку, адже у нових сторіс вона розказує, що легше перенести розставання, коли є з ким поділитися. Катя також додала, що готова вислухати кожного, хто в такій же ситуації, якщо комусь потрібна підтримка.


3

Читати ще

Коментарі

Читачка

Не по роках розумна дівчинка, удачі тобі!

Олена

Навіщо про це писати? Кому це цікаво? Дана персона не Ані Лорак, яка розійшлася з чоловіком))) Можливо, Катерина проплатила статтю про себе або нашим журналістам немає про кого або про що написати)

Депутат

Ну-ну, «блогерка-стотисячник»)))
Я не накручувала їх )))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter