Луцька блогерка продає свій Jaguar. ФОТО

07 Листопада 2022

Блогерка Ірина Дяченко повідомила про продаж свого Jaguar.

На своїй інстаграм-сторінці вона розповіла про проблеми, які виникли на сайті інтернет-магазину AUTO.RIA:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЧЕКАЛА ЦЕЙ МОМЕНТ ПІВ РОКУ»: ЛУЦЬКА БЛОГЕРКА ПОХИЗУВАЛАСЯ НОВИМ JAGUAR. ФОТО

«В КОГО ТАКЕ БУЛО? Help!

Словом, вчора в сторіз я розповідала і напишу сюди, ми шукаємо великий автомобіль готуючись до поповнення в сім’ї, і виставили на продаж мій Jaguar на Авторіа!
Маючи всі документи, що засвідчують пробіг авто, який зараз 40 тисяч км, сайт пише в оголошенні, що це – неправда і не збігається з дійсністю! Ми забили номера кузова, всі документи і сайт, де ми купували, засвідчує, що ми брали його з пробігом лише 4900 миль, та авторіа пише, що це – не дійсно! Подзвонивши туди, ми так і не змогли дізнатись причину, чому і як вони це так перевірили, хоч є мінімум 6 відкритих сайтів, де вся інфа. Та факт в тому, що на сайті оголошення – глюк, також сказали, що ми можемо просто видалили повідомлення або почекати кілька днів!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я ЧЕКАЛА ЦЮ КИЦЬКУ»: ЛУЦЬКІЙ БЛОГЕРЦІ ПОДАРУВАЛИ JAGUAR. ФОТО

Тобто закинув оголошення, заплатив за нього гроші, а потім видаліть, бо ми не знаємо, чого так, і маємо пару днів подумати! Я в шоці насправді, хто з таким зіштовхувався, підкажіть, що робити???
Ми навіть з аукціону витягнули фото з цифрами, але це все псує оголошення! Словом, розчарували…

P.S Це, типу, я беру на рекламу золото, а потім пишу – ну це просто покрита золотом прикраса, мені пише магазин, який проплатив: "Іра ви що, на приколі, ви псуєте мені імідж, це золото роблю от документи", а я така: "ніні, я за пару днів розберусь, може, і дам результат».

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter